کسب درآمد از باشگاه مشتریان پارس توان

پارس توان

کسب درآمد از باشگاه مشتریان پارس توان

چنانچه در بخش باشگاه مشتریان پارس توان عضو نیستید توصیه میکنیم که قبل از هر اقدامی، ابتدا فرم ثبت نام رایگان باشگاه را تکمیل نمایید. ما با راه اندازی این سیستم سعی داریم که آگاهی بیشتری از خدمات مرکز جامع توانبخشی پارس توان در جامعه ایجاد نماییم و متقابلاً از کسانی که به هر نحوی مارا در این آگاهی بخشی همراهی نمایند تقدیر شایسته ای به عمل آوریم.

عزیزانی که قصد دارند تا از طرح درآمد زایی پارس توان استفاده نمایند، باید تابع شرایط زیر عمل نمایند:

۱- ابتدا در سامانه باشگاه مشتریان مرکز پارس توان ثبت نام نمایند و کد معرف دریافت نمایند. (کد معرف همان کد ملی شماست)

۲- افرادی که نیازمند مراجعه به مراکز توانبخشی اعم از فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی و … هستند را به مرکز پارس توان سوق دهند تا مراحل درمانشان را در این مرکز سپری کنند.

۳- افرادی که مراجعه می نمایند، حتما می بایستی در زمان تکمیل فرم اولیه، کد معرف (کد ملی) و نام شما را در فرم ثبت نام درج نمایند.

۴- به ازای هر جلسه مراجعه فرد به مرکز پارس توان، مبلغ ۱۰/۰۰۰ ریال (ده هزار ریال) به حساب شما (معرف) منظور میگردد.

۵- چنانچه مبلغ منظور شده به حساب شما بیش از ۵۰۰/۰۰۰ هزار ریال رسید (پانصدهزار ریال)، شما می توانید با مراجعه حضوری و در دست داشتن کارت ملی، وجه مربوط به خود را از مرکز پارس توان دریافت نمایید.

نکته: این نکته را در نظر بگیرید که شما فقط زمانی می توانید از مراجعه افراد کسب درآمد کنید که حتما در فرم پذیرش خود نام و کد معرف (نام و کد ملی شما) را نوشته شده باشد و در حین مراجعه فرد، دیگر نمی توان از قِبل حضور او درآمد کسب کرد.

۶- اگر به طور همزمان از طرف شما چندین مراجعه کننده به مرکز آمده و ثبت نام نمایند و همگی از خدمات مرکز استفاده نمایند، به ازای هرکدام (هرجلسه) مبلغ ۱۰/۰۰۰ ریال دریافت می نمایید.

حال پیشنهاد میکنیم که زمان را از دست ندهید و به اطرافیان و دوستان خود پیشنهاد دهید که مراحل درمانی خود را در مرکز پارس توان و زیر نظر کادر درمان حرفه ای و با تجربه و همچنین دستگاه های مدرن و پیشرفته طی نمایند و شما نیز از وجود و حضور این عزیزان کسب درآمد نمایید.